Login
Nasıl Anaokulu Açabilirim?

Nasıl Anaokulu Açabilirim?

Anaokulu açmak oldukça zahmetli bir iştir. Anaokulu açılırken artan materyal fiyatları,olması gereken kabarık bir bütçe,sürekli çıkan giderler oldukça can sıkıcı olabiliyor. Dışarıdan kolay gibi gözükse de ,anaokulu açma işine girildiğinde masraflar kat kat artmaktadır.Bu noktada bizlere gelen yoğun istek üzerine siz değerli girişimcilere destek olmak üzere bir plan hazırladık.

Ne yapıyoruz 1 :Anaokulu kurmak için bina bulduğunuzda bizle iletişime geçtiğinizde,sizi yüz yüze görüşme ve anlaşma imzalanması için ofisimize davet ediyoruz. Siz hali hazırda ki paketlerimizden birini seçebilir yada kendiniz materyal listesi oluşturabilirsiniz. Ön anlaşmadan sonra yazı olarak anlaşmalar imzalanıyor.Peşinat alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde sözleşmede bahsi geçen tüm ürünler getirilip montajda dahil olmak üzere bulduğunuz binaya sınıflarına kuruluyor. Daha sonra kalan tutarı herhangi bir kredi kartı,kredi ye gerek kalmadan aylık taksitlerle tarafımıza yatırıyorsunuz.

Ne yapıyoruz 2 :Eğer resmi prosüdürleri (Milli Eğitim veya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı) bizim ilgilenmemizi isterseniz bu konuda da danışmanlık vermekteyiz.

Ne yapmıyoruz :Biz banka değiliz.Bulacağınız bir anaokulu için bizden herhangi bir kredi çekemezsiniz.

Amacımız;Büyük tutarlarda olan tüm anaokulunun açılış maliyetlerini minimuma indirerek,okul açacak kişinin rahat bir nefes almasını sağlayarak,açılacak anaokulunun işlevsel hale getirilmesidir.Örneğin 150 bin liraya mal olacak bir anaokulu için peşin 150 bin tl harcamaktansa,bu paranın yarısını peşinat veriyorsunuz ve yine 150 bin tllik ürün alıyorsunuz.Cebinizde kalan 75 bin tl ise okulun ayağa kalkması ve diğer işler için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Amacımız;Nitelikli bir eğitim için anaokulu ve kreşlerin sayısının arttması,aydınlık yarınlara okul öncesi eğitim almış çocuklarla ulaşacağımız inancı ile girişimcileri her alanda desteklemektir.

Leave a Reply